Rezervasyon Bilgileri

Balıkçıköy

Balıkçıköy, Taze Lezzetler Taze Sağlık


Balıkçıköy Çayyolu'nda farklı konseptiyle dikkat çekiyor

20.10.2011 Hürriyet

Başkentli balıkseverlerin vazgeçilmez adreslerinden olan Balıkçıköy, Çayyolu'ndaki yeni şubesinde zengin balık menüsü ve farklı dekorasyon konseptiyle hizmet veriyor. Geniş meze ve balık menüsü, taş, ahşap ve demiri birleştiren farklı dekorasyonu, iki katlı oturma alanıyla dikkat çeken mekan Filistin ve Tunalı şubelerinin ardından Ankaralı müdavimlerine hizmet vermeye devam ediyor.

İşletme sahipleri Fahri Çer ve Abdullah Tüze, Park Caddesi girişinde yaklaşık bir ay önce açılan Balıkçıköy'ü şöyle anlattı: Çayyolundaki Balıkçıköyün dekorasyonu tamamen bize ait. Diğer Balıkçıköy şubelerimizin dekorasyonu birçok balık restoranlarınca kopyalandı. Dekorasyonun 11-12 tane kopyası var. Buranın kopyası olmasın diye yılların verdiği deneyimle 5 ay boyunca dekorasyonla uğraştık.

Yerden ısıtma sistemi
Ankara'da ilk defa müşterileri daha rahat bir ortamda ağırlamak için restoranı alttan ısıtma sistemiyle donattık. İki katlı mekanda 270 kişi kapasiteli oturma alanımız bulunuyor. Haftanın yedi günü saat 10.00 ile 01.00 saatleri arasında kapımız açık.

İzmir'den bile iddialıyız
Balıklarımızık kendi çalıştığımız 14 ildeki balıkçılardan günlük ve taze olarak alıyoruz. 35 çeşit mezemiz, Ege otlarından buhar ateşinde pişmiş deniz ürünlerimiz var. Sütte balık, susamlı levrek diğerlerinden farklı olarak yapılan tuzda balık, özel dil spesyali, üzüm yaprağı sarmasıyla yapılan levreğimizle İzmir'den bile iddialıyız.

Sırada New York var Salonda canlı zeytin ve ıhlamur ağacı gibi özel yetiştirilmiş bitkilerimiz var. Masa ve sandalyelerimiz özel olarak Hindistan'da yapıldı. 10 yıldır birlikte çalıştığımız balık ustalarıyla ve 33-40 arası personelle hizmet veriyoruz. Önümüzdeki günlerde İstanbul, İzmir'in yanısıra yurtdışında da New York ve Batum'da da şube açmayı planlıyoruz. Otopark sıkıntımız yok. Müşterilerimiz gönül rahatlığıyla araçlarını bırakabiliyorlar


Book a Table

Its worth!

Yaza Özel

Yaz günü iyi gider...
Bir Klasik...Çipura

Çipura Elips biçiminde yassı vücudu, beyaz karnı, koyu gri sırtı ve pembemsi yanakları ile tanınır. Atlas Okyanusu, Kuzeybatı Karadeniz, Ege ve Akdeniz’de bulunur.

Lezzetinin Namı Roma'dan...Tekir

Barbunyaya çok benzeyen ve yakın akrabası olan bu balık bütün denizlerimizde avlanır.

Taze Lezzetin
Adresleri
Filistin Caddesi

Kırlangıç Sokak No:3
GOP / ANKARA
Tel: 0 312 428 00 47

Balıkçıköy Tunalı

Abay Kunanbay Cad. No:4/1
Kavaklıdere / Ankara
Tel: 0 312 466 04 50

Balıkçıköy Çayyolu

Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2853 Cad. No:24 Park Cad. yanı
ÇAYYOLU / ANKARA
Tel: 0 312 240 15 67

Balıkçıköy Çukurambar

Kızılırmak Mh. 1426. Cd. No: 28/A
Çukurambar/ANKARA
Tel: 0 312 287 62 07-08